ТОВ "АЛЮМІНТ"

Ваш досвідчений провідник і надійний партнер у світі світлопроникних огороджуючих конструкцій (СПОК) і навісних вентильованих фасадів (НВФ) з алюмінію.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Вже 12 років наше підприємство є надійним переробником для компаній, які реалізують алюмінієві конструкції.

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Втілюємо в реальність божевільні ідеї дизайнерів.

ЯКІСТЬ

Сертифіковані спеціалісти на виробництві, які проходили навчання в Європі.

Чому алюміній?

Тому що він щільніше ніж сталь, набагато легший та стійкий до явища корозії. Спокійно витримує вплив як високих, так і низьких температурних режимів, при цьому якість його не змінюється, а цілісність конструкцій зберігається.

Алюміній – нетоксичний матеріал, що є дуже важливим для здоров’я людини. Строк служби алюмінієвого сплаву понад вісімдесят років. Конструкції з алюмінію відрізняються підвищеною вогнестійкістю, теплозберігаючими та звукоізоляційними властивостями. І всі ці переваги алюмінієвих конструкцій персонал ТОВ «АЛЮМІНТ» збирає в єдине ціле і реалізує Ваші ідеї або в заміському котеджі з зимовим садом і басейном, або в затишній міській квартирі. А якщо Ви ділова людина і Вам необхідно поділити офісне приміщення на окремі кабінети, ми запропонуємо Вам офісні перегородки. А якщо Ви забудовник, так ми і тут будемо для вас надійним партнером щодо заповнення віконних і дверних отворів, а також навішування вентильованих фасадів.
Ми працюємо для вас!

Декілька цікавих фактів про нас

200
км. пог.

переробленого
профілю

1
років

досвіду виробництва
алюмінієвих конструкцій

30000
м2

виготовлених
конструкцій